srpen 2019

Dnes: 0

Celkem: 8369

Ovoce do škol

Škola je zapojena do projektu „Ovoce do škol“. Základním cílem projektu je přispět k trvalému zvýšení spotřeby zdravé ovoce a zeleniny, vytvořit stravovací návyky ve výživě dětí, bojovat proti epidemii dětské obezity a zvrátit klesající spotřebu ovoce a zeleniny. Nárok na dotované ovoce a zeleninu mají zcela zdarma všichni žáci 1. – 5. ročníku.

Projekt ovoce do škol - do naší školy dováží ovoce firma MK Fruit.

Firma MK Fruit s.r.o. byla vybrána Státním zemědělským intervenčním  fondem www.szif.cz , jako oficiální dodavatel produktů v rámci programu „OVOCE DO ŠKOL“. Díky velkému počtu škol se kterými spolupracujeme, patříme k předním dodavatelům čerstvého ovoce a zeleniny.

Nabízíme produkty tuzemských pěstitelů, ale i banány a nápoje z ovocných a zeleninových šťáv. Jednoduchý systém, který se osvědčil již v minulém školním roce, nebude Vaší školu složitě zatěžovat. Pro zjednodušení distribuce jsme se rozhodli připravit pro každé dítě balíček plný vitamínů. Na základě dohody s Vaší školou budeme produkty dodávat v pravidelných, časových intervalech. Škola, děti i rodiče tak budou vědět, kdy balíček s ovocem obdrží.

OPD Banner 2016 480x300

Šablony ZŠ a MŠ Vikýřovice

Sběr

Sběr baterii, nefungujících elektrospotřebičů- pomozte nám vyhrát hodnotné ceny. Sběr kaštanů, žaludů, pomerančové a citronové kůry.

Dotace "EU peníze do škol"

ZŠ obdržela dotaci „EU peníze do škol“.
Výše dotace činí 548 557 Kč .
Dotace bude použita:
1)    Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT
2)    Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji výuky cizích jazyků
3)    Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji matematické gramotnosti žáků základních škol