červenec 2019

jilkova@zsvikyrovice.cz

Web-     www.zsvikyrovice .cz

Třídní učitelé:

4. ročník - Mgr.Eva Jonová            - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - zástup Mgr. Olga Klečková

Učitel:     Mgr. Danuše Jílková      - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,     Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vychovatelka ŠD + asistent pedagoga:     Drahomíra Ďurišová

Monika Habrmanová

Školní asistent a asistent pedagoga:             Lenka Skálová

Školnice:       Věra Vernerová

Výdej stravy: Olga Dusová

Uklizečka:     Olga Dusová

POZOR! Možno použít i nové emailové adresy

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Seznam dětí přijatých k základnímu vzdělávání pro školní rok 2019/2020

Seznam sponzorů - Dětský karneval 2019

Seznam dětí přijatých k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2019/2020

Vyhodnocení celoročního projektu "Děti světa"

9.ročník v petanque

OPD Banner 2016 480x300

Šablony ZŠ a MŠ Vikýřovice

Sběr

Sběr baterii, nefungujících elektrospotřebičů- pomozte nám vyhrát hodnotné ceny. Sběr kaštanů, žaludů, pomerančové a citronové kůry.

Dotace "EU peníze do škol"

ZŠ obdržela dotaci „EU peníze do škol“.
Výše dotace činí 548 557 Kč .
Dotace bude použita:
1)    Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT
2)    Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji výuky cizích jazyků
3)    Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji matematické gramotnosti žáků základních škol